21 Aralık 2015 Pazartesi

Putin’e inat kampanya yaptı!

Putin’e inat kampanya yaptı!
Manisa’da mobilya üreticisi bir firma, Rusya’nın Türkiye’ye uyguladığı ambargoları protesto etmek amacıyla kampanya başlattı. Fabrika satış mağazasının sahibi Mesut Aldemir, mağazalarında mobilya, halı gibi ev ürünleri sattıklarını belirterek, “Rusya’nın bize uyguladığı ambargoya inat biz de Rusya’ya yapacağımız bütün ihracatı geri çektik. Hepsini Manisa halkına yarı fiyatına 12 taksitle sunuyoruz. 

Manisa’da mobilya üreticisi bir firma, Rusya’nın Türkiye’ye uyguladığı ambargoları protesto etmek amacıyla kampanya başlattı.

Fabrika satış mağazasının sahibi Mesut Aldemir, mağazalarında mobilya, halı gibi ev ürünleri sattıklarını belirterek,“Rusya’nın bize uyguladığı ambargoya inat biz de Rusya’ya yapacağımız bütün ihracatı geri çektik. Hepsini Manisa halkına yarı fiyatına 12 taksitle sunuyoruz. Bu şekilde bizde onlara ambargo koymuş olduk. Tüm ev ihtiyaçlarının hepsi satılacak. Mobilya eşyalarımız, yatak, battaniye, halı gibi ürünler yarı fiyatına satışa sunacağız. 2 milyon dolar üzerinde ihracatımız vardı. Ancak hepsini geri çektik. Ankara, Kayseri, İzmir, İnegöl fabrikalarındaki tüm ürünleri buraya getirdik. Piyasadaki mobilya sektöründeki ürünlerin hepsi bizde yüzde 50 indirimle satışa sunulacak” dedi.
putine_inat_kampanya_1450635431_0018
Yorum Gönder

Popüler Yayınlar

ARGUN