15 Şubat 2016 Pazartesi

Hatim Programı Full Türkçe (Hasenat)

En gelişmiş hatim programlarından olan Hasenat Hatim programını sizlere paylaşıyorum.

1,2 GB Boyutunda full Kur-An Hatim Programı. Detaylarını ve yüklemesini aşağıda anlatacağım. Bilgisayarınızın özelliklerine göre herhangi bir sürümünü indirip kullanabilirsiniz. Program tamamen ücretsiz. Herhangi bir koşula bağlı olmaksızın parayla satılması, promosyon yapılması, üzerinde değişiklikler yapılması kesinlikle yasaktır. Paylaşım yapabilirsiniz.http://www.hasenat.com/termsOfUse.htm kullanım koşullarını okuyabilirsiniz. hatim-programi1
DİKKAT : Eğer daha önce Hatim 3.0 programı için hatim ses paketi indirdiyseniz, ses paketlerini tekrar indirmenize gerek yoktur. Hatim 4 programı açılışta önceden yüklenmiş hatim ses paketleri varsa bunları tespit eder ve yeni programda "Hatimler" klasörünün altına taşır. Ayrıca siz de manuel olarak hatim ses paketlerini (isimlerini değiştirmeden)Hatim 4 programı altındaki "Hatimler" klasörünün altına taşıyabilirsiniz.
Yükleyicinin içinde 1 adet YENİ Hafız Mehmet Ali Sarı'ya ait hatim ses paketi mevcuttur.
Artık yeni programda Hatim Ses Paketlerini programın içinden indirebileceksiniz. Bunun için (aşağıdaki resimde görüldüğü şekilde) programın "Ayarlar" > "Hatim İndirme" sekmesine gidin.
hatim-programi2 Burada programda yer almayan Hatim Ses Paketleri listelenir. İndirmek istediğiniz paketi seçin, sonra "İndir" düğmesine tıklayın. Açılan linkten yükleyiciyi bilgisayarınıza indirin ve çalıştırın. Yükleyici otomatik olarak programın altındaki "Hatimler" klasörüne ses paketini yükleyecektir. Daha sonra aşağıdaki resimde görüldüğü şekilde "Ayarlar" > "Hatim - ses" sekmesini açın, indirdiğiniz ses paketi burada listelenecektir. Seçin ve TAMAM'a basarak "Ayarlar" penceresini kapatın. hatim-programi3 hatim-programi4
Kullanıcılardan gelen istek doğrultusunda, kullanıcılara kolaylık olması gayesiyle hatların ve hatim ses paketinin ayrı ayrı indirilmesi yerine, hatlar, hatim ses paketi ve Hasenat Hatim 4 programı aynı yükleyici içerisine paketlenmiştir.
Dolayısıyla 2 adet yüksek çözünürlükte hat (620 MB),
bir adet ses kalitesi yüksek YENİ Hafız Mehmet Ali Sarı'ya ait ses hatim paketi (600 MB),
ve Hasenat Hatim 4 programı ve içeriği (35 MB) olmak üzere program yükleyicisinin boyutu yaklaşık 1.3 GB (1300 MB) a yükselmiştir.
İndirme esnasında aksaklık olabileceği göz önüne alınarak, Hatim 4 yükleyicisi, 200'er MB'lık 7 adet RAR paketine ayrılmıştır.
Aşağıdaki linklerden 7 adet RAR paketini aynı klasörün içine indirin. Paketleri açmak için bilgisayarınızda WINRAR programının yüklü olması gerekir. Eğer yoksa BURADAN indirebilirsiniz.
Görme engelli ziyaretçilerimiz, programın klavye kısayolları için lütfen buraya tıklayın.
Lütfen Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini (EULA) buradan okuyunuz.
HasenatHatim4Kurulum.part1.rar (200 MB)
HasenatHatim4Kurulum.part2.rar (200 MB)
HasenatHatim4Kurulum.part3.rar (200 MB)
HasenatHatim4Kurulum.part4.rar (200 MB)
HasenatHatim4Kurulum.part5.rar (200 MB)
HasenatHatim4Kurulum.part6.rar (200 MB)
HasenatHatim4Kurulum.part7.rar (75 MB)
Hatim 4.2 Güncellemesi çıktı. İndirmek için BURAYA TIKLAYIN.
DİKKAT: Eğer bütün RAR paketleri aynı klasörün içinde olmazsa açma işlemi esnasında hata verir. Tüm RAR paketleri aynı klasörün içine indikten sonra alttaki resimde görüldüğü gibi "HasenatHatim4Kurulum.part1.rar" paketinin üstüne SAĞ TIKLAYIN, gelen menüden "Buraya çıkart"ı seçin. Yükleyici RAR paketinden çıkarılacaktır. hatim-programi5 Daha sonra yükleyiciyi çalıştırın ve Hatim 4 programını ekrandaki yönergeleri izleyerek bilgisayarınıza kurun. Önceki sürüm (KURANI KERİM HATİM 3.0) programını indirmek isterseniz buraya tıklayın. Eski sürüm (Kuranı Kerim 2.0 programını)  indirmek isterseniz buraya tıklayın. Eski sürüm (Kuranı Kerim 1.0 programını)  indirmek isterseniz buraya tıklayın.
Yorum Gönder

Popüler Yayınlar

ARGUN