14 Şubat 2016 Pazar

Anket Doldur Para Kazan

Anket doldur para kazan.

Şimdi size bir sistemden bahsedeceğim. Günlük 15-20 dakika boş vaktinizi ayırarak anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Üstelik 1-7 TL arasında anketler var. Hiç bir kaybınız yok. Boşa internette saatlerinizi harcamayın. En azından harçlığınız çıksın.

Sistem Nasıl Çalışıyor

Öncelikle üye oluyorsunuz. Gerçek bir mail adresinizle üye olun. Çünkü anketler mailinize geliyor. Haftada 3-4 tane mail geliyor. Onaylanan anket başına 1TL-7 TL arasında para alıyorsunuz. TL olarak değilde Euro olarak hesabınıza geçiyor. Tahmini 3 anketten sonra 5 Euro para birikiyor. Paypal hesabınıza anında aktarabiliyorsunuz.

Kaç Tane Anket Doldurmam Gerekiyor

Ortalama 3-4 anket doldurunca 5 € oluyor zaten. Anketin değerine göre. Ama 5 € olunca paypal hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Nasıl Üye Olabilirim

Üyelik sistemi bir akdaşın referansıyla oluyor. Üye olmak isteyen mail atabilir. [button color="blue" size="medium" link="iletisim/" icon="" target="true"]Bende Kazanmak İstiyorum[/button] anket
Anketler bilim ve pazar araştırması alanlarına yöneliktir. Araştırmacılar ve şirketler ürün ve hizmetlerini geliştirirken senin fikrini merak ediyorlar. Kaydolduktan sonra, seni e-postayla çevrimiçi anketlere davet edeceğiz. Davet mesajında anketin linkini ve konunun kısa bir açıklamasını bulacaksın. Linke tıkladıktan sonra, süreç başlayacak: Sana basit bir tıklamayla ya da bir metin girerek cevaplayabileceğin sorular yöneltilecek. Kişisel ortamının her an korunması için, cevapların değerlendirme için anonimleştirilecektir. Bizdeki kişisel verilerin sadece anket katılımcısı olarak seçilmende kullanılacaktır. Bu verileri başkalarına iletmeyeceğiz. Anketlerden kazandığın para senin katılımcı hesabına alacak kaydedilecektir. Bu paranın PayPal rahatlığıyla ödenmesini sağlayabilirsin.
Yorum Gönder

Popüler Yayınlar

ARGUN