12 Ocak 2016 Salı

Internet Download Manager 6.25.10 Katılımsız Türkçe Full İndir

                        Internet Download Manager 6.25.10 Katılımsız Türkçe Full İndir

Internet Download Manager 6.25.10 Katılımsız Türkçe Full İndir
Internet Download Manager full final indir,IDM – İnternet İndirme Yöneticisi
Internet Download Manager diğer adlarıyla IDM veya IDMAN dosya indirme hızını arttırarak size zaman kazandıran, yarıda kalan indirme işlemlerinize kaldıkları yerden devam etmenize olanak sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir dosya indirme yöneticisidir.
Bu program ile bağlantınızın kesilmesi sonucunda yarıda kalan download işlemlerinize kaldığı yerden devam edebilir, dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve ne zaman indirileceğini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy sunucularına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MP3 ses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor. Internet Explorer, Firefox ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilen yazılım sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.
Popülerleşen video sitelerinden direkt olarak içerik indirebildiğiniz Internet Download Manager sade ve basit arayüzü ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Birçok alternatif ve ücretsiz dosya indirme yöneticisine ücretli ve profesyonel bir çözüm programı olarak rakip durumunda bulunan yazılım


 
NOT: eski idm silmeden kurmayın ccleaner ile temizleyip kurunuz
NOT: Antinizi kapatıp kurunuz

İNDİRMEK İÇİN İKONA TIKLAYABİLİRSİNİZ
http://link.tl/tr7l
 
Yorum Gönder

Popüler Yayınlar

ARGUN