17 Aralık 2015 Perşembe

BLOGGER DUYURU EKLENTISI

Bana göre blogger duyuru eklentisi olarak bugüne kadar paylaşılmış en şık, en kullanışlı duyuru panosu ile karşınızdayım. Web sitenizin sol alt kısmında yer alacak bu duyuru panosunu sitenize gelen her ziyaretçi çok beğenecek!

Kodlanmasında herhangi bir şekilde Javascript ve flash kullanılmayan bu mükemmel duyuru eklentisi, sadece HTML ve CSS3 kullanılarak yapılmıştır. Sitenizde herhangi bir kasmaya sebep olmaz. 

Blogger Yönetici Paneline giriş yapıyoruz.

Şablon > HTML'yi Düzenle'ye giriyoruz.

Açılan kod sayfasında Ctrl+F yaparak </body> 'i aratıyoruz ve hemen üstüne aşağıda ki kodu yapıştırıyoruz.

Diğer bir ekleme yolu ise;
Yerleşim  > Gadget Ekle > HTML/JavaScript'i açıp, aşağıda ki kodu açılan sayfaya yapıştırarak eklentiyi kullanabilirler.

<!--Blogkaynagi Blogger Duyuru Eklentisi Kod Başlangıç-->


<div id="menucon">
<div id="allcoder-tex">
<br/><b>Duyuru</b><br/><br/>

Merhaba!

<br/><br/>
BLOGUMUZA HOSGELDİNİZ UMARIM İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ

</div>
</div>
<allcoder><style> #menucon{ position:fixed; bottom:10px; left:10px; width:130px;height:130px; background:transparent url(http://4.bp.blogspot.com/-d2P6c2gUTZs/UpPBn2rpnnI/AAAAAAAAi3w/fOfywJXwJ5g/s1600/see.png) no-repeat center center; transition: all 0.8s ease-in-out; background-size:cover; -webkit-transition: all 0.8s ease-in-out; transition-timing-function:ease-in-out; -webkit-transition-timing-function:ease-in-out; } #menucon:hover{ bottom:35px;left:35px; width:80px;height:80px; transform: rotate(720deg); -ms-transform: rotate(720deg); -webkit-transform: rotate(720deg); }#allcoder-tex{position:absolute;bottom:37px;left:38px; box-shadow: -1px 1px 5px 0px #888888; transition: all 0.8s ease-in-out; -webkit-transition: all 0.8s ease-in-out; transition-timing-function:ease-in-out; line-height:22px; -webkit-transition-timing-function:ease-in-out; opacity:0; width:0px;height:0px; padding:6px;color:#fff; font-family:Helvetica, Arial, sans-serif; font-weight:normal; text-decoration:none; font-size:14px; text-align:center; -webkit-border-radius: 8px; -webkit-border-bottom-left-radius: 0; border-radius: 8px; border-bottom-left-radius: 0; }</style><style> #menucon:hover #allcoder-tex{ width:200px;height:250px; background:#444; opacity:0.6;} </style></allcoder>
<!Blogger Duyuru Eklentisi Kod Bitiş-->
Yorum Gönder

Popüler Yayınlar

ARGUN